SSL0804T-681M-N
PULSE
SSL0804T-681M-N
Description: SSL0804 680uH 20% WWT Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC680U20% Rutronik No.: IND21742 VPE: 750 MOQ: 750 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
680 µH
Mounting
SMD
Current rated
400 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
400 mA
R(DC)max.
2.02 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Length
12.95 mm
Width
9.4 mm
Height
5.21 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
85 °C
SFR
2.5 MHz