SI-B8T201560WW
SAMSUNGLED
SI-B8T201560WW
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Colour
MODULE
Luminous flux
2505 lm
PWR consumption
18.4 W
Colour temp.
4000 K
CRI
80 Ra
Beam angle
115 °
Length
560.0 mm
Width
24.0 mm
Height
5.8
Input volt.DC
61.2 V
I(F)
300 mA
Operating temp.
-20-+50 °C