SI-B8V10125001
SAMSUNGLED
SI-B8V10125001
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Colour
WHITE
Luminous flux
1236 lm
PWR consumption
8.1 W
Colour temp.
3000 K
CRI
80 Ra
Length
250 mm
Width
259 mm
Height
6.8
Input volt.DC
12 V
I(F)
700 mA
Operating temp.
-20+50 °C