CRCW2512332KFKEH
CRCW2512332KFKEH
Description:
RC2512 332K 1% 1W TK100
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
RC2512332K1%
Rutronik No.:
WRC48377
4000
dimensioni:
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 332K Ω
- Package
- Res.tolerance
- 1 %
- Power rating
- 1 W
- Temp.coeff.
- 100 ppm
- Max.oper.volt.
- 500 V
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 155 °C