MKP1839422084HQ
MKP1839422084HQ
Description:
FA 220nF 850Vdc 5% MKP
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
FA220N850V5%
Rutronik No.:
KFO12586
VPE:
750
MOQ:
3750
confezione:
BULK
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 220n F
- U(N)
- 850 V
- Voltage type
- DC
- Tolerance
- 5 %
- Dielectric
- MKP
- Test voltage
- 1360 V
- Pulse immunity
- 1000 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 40+-5 mm
- Length
- 31.5 mm
- Diameter/Width
- 11.5 mm