RF2-03GA-T-00-50-G
ADAM TECH
RF2-03GA-T-00-50-G
No.of contacts
01
Contact style
FEMALE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Oper.temp.min.
+00 °C
Oper.temp.max.
-00 °C
Feature funct.
50 Ohm