RF2-100B-T-00-50-G-HDW-RP
ADAM TECH
RF2-100B-T-00-50-G-HDW-RP
Contact style
MALE
Orientation
RIGHTANGLE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Feature funct.
50 Ohm