RF3-04-T-00-50-G
ADAM TECH
RF3-04-T-00-50-G
Description: RF Coax Conn SMB Plug SMT R/A 50 Ohm Produttore: ADAM TECH Matchcode: RF304T0050G Rutronik No.: CONN19768 VPE: 100 MOQ: 1000 confezione: BAG
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
01
Contact style
MALE
Termin.style
SMT
Contact plating
_OTHER
Orientation
RIGHTANGLE
Current rating
0.00 A
Voltage rating
500 V