RF3-05-T-00-50-G
ADAM TECH
RF3-05-T-00-50-G
Description: RF Coax Conn SMB JACK SOLDER STR 50 Ohm Produttore: ADAM TECH Matchcode: RF305T0050G Rutronik No.: CONN19769 VPE: 200 MOQ: 3000 confezione: BAG
Termin.style
SOLDER
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
170 V