RF4-89-X-05-75
ADAM TECH
RF4-89-X-05-75
Trova alternative datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
No.of contacts
01
Contact style
MALE
Termin.style
SCREW
Contact plating
GOLD
Orientation
STRAIGHT
Current rating
0.00 A
Voltage rating
00 V
Series
RF4
Oper.temp.min.
-00 °C
Oper.temp.max.
-00 °C
Feature funct.
75 Ohm