DE2E3SA222MA2BT01F
DE2E3SA222MA2BT01F
Description:
KF 2,2nF X1-300 Y2-250Vac RM5,0
Produttore:
MURATA
Matchcode:
KF2,2N05,0X1Y2M2000VAC
Rutronik No.:
KKS5471
VPE:
250
MOQ:
5750
confezione:
BULK
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 2,2n F
- V(N)
- 250 V
- Pitch
- 5 mm
- Dielectric
- E
- Style
- RADIAL
- Tolerance
- 20%
- Design / type
- VERT CRIMP
- Automotive
- NO
- Tipo di confezione
- BULK
- Notes
- AC VOLTAGE
- T(A) min
- -40 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- X300 Y250V
- Test voltage
- 2000 V
- X,Y - class
- X1Y2
- Length
- 4 mm
- Diameter/width
- 8 mm
- Wire length
- 25 mm