GRM0335C1E100GA01D
GRM0335C1E100GA01D
Description:
KC 10pF 0201 2% 25V NP0
Produttore:
MURATA
Matchcode:
KC10P0201NP0025G NORM
Rutronik No.:
KKK26127
225000
dimensioni:
confezione:
REEL PAP
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 10p F
- V(N)
- 25 V
- Case size
- Tolerance
- 2%
- Dielectric
- NP0
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 0.6 mm
- Diameter/width
- 0.3 mm
- Height
- 0.3 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 2 mm