NXRT15XV103FA1B040
NXRT15XV103FA1B040
Description:
NXRT 4mm 10K 1% 7,5mW B=3936 1%
Produttore:
MURATA
Matchcode:
NR10K041%
Rutronik No.:
WNTC1465
VPE:
500
MOQ:
500
dimensioni:
THT
confezione:
BULK
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 10K Ω
- Res.tolerance
- 1 %
- B-value
- 3936 K
- B-value tol.
- 1 %
- Power rating
- 0.0075 W
- Min.oper.temp.
- -40 °C
- Max.oper.temp.
- 125 °C
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Diameter
- 4 mm
- Tipo di confezione
- BULK
- Pitch
- 2.5 mm