ACASA200232002P500
VISHAY
ACASA200232002P500
Trova alternative
Resistor value
20K Ω
Res.tolerance
1 %
Power rating
0.1 W
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C
Temp.coeff.
50 ppm