MKP1848625084P5
MKP1848625084P5
Description:
FP 25uF 800Vdc 5% P37,5 MKP
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
FP25U37,5800V5%
Rutronik No.:
KFO9257
VPE:
63
MOQ:
630
confezione:
BULK
- C(N)
- 25µ F
- U(N)
- 800 V
- Voltage type
- DC
- Tolerance
- 5 %
- Pitch
- 37.5 mm
- Dielectric
- MKP
- Test voltage
- 1200 V
- Pulse immunity
- 40 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- Design/Type
- 4-PIN
- Lead length
- 6-2 mm
- Length
- 42 mm
- Diameter/Width
- 30 mm
- Height
- 45 mm