MS325R020
VISHAY
MS325R020
Description: NTC 31mm 5R 20% 20A INRUSH CURRENT LIM Produttore: VISHAY Matchcode: NR5R315% Rutronik No.: WNTC2328 VPE: 25 MOQ: 200 dimensioni: 31mm confezione: BULK
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
5 Ω
Res.tolerance
20 %
Max.current
20 A
Min.oper.temp.
-40 °C
Max.oper.temp.
150 °C
RoHS Status
RoHS-conform
Diameter
31 mm
Tipo di confezione
BULK
Spec.features
INRUSH
Pitch
7.8 mm
Wire length
38 mm
Automotive
NO
Package
31mm