CA0612KRX7R8BB473
CA0612KRX7R8BB473
Description:
KN 47nF 0612 10% 25V X7R 4xC
Produttore:
YAGEO
Matchcode:
KN47N0612X7R025K NORM
Rutronik No.:
KKS1916
4000
dimensioni:
confezione:
REEL PAP
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 47n F
- V(N)
- 25 V
- Case size
- Dielectric
- X7R
- Style
- CHIP
- Tolerance
- 10%
- Design / type
- 4XC
- Automotive
- NO
- Tipo di confezione
- REEL PAP
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- Length
- 1.6 mm
- Diameter/width
- 3.2 mm
- Height
- 0.9 mm
- Termination
- NISN
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Package
- Bendingstrength
- 1 mm