CC1206JFNPOZBN103
CC1206JFNPOZBN103
Description:
KC 10nF 1206 5% 630V NP0
Produttore:
YAGEO
Matchcode:
KC10N1206NP0630J NORM
Rutronik No.:
KKH3226
8000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
- C(N)
- 10n F
- Case size
- Dielectric
- NP0
- V(N)
- 630 V
- Tolerance
- 5%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 3.2 mm
- Diameter/width
- 1.6 mm
- Height
- 1.6 mm
- Tape type
- 13 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm