RACV04-24
RECOM
RECOM RACV04-24
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
RACV04-24
Description: LED Mod 90-264V to 24V 4W 3.75kV wired Produttore: RECOM Matchcode: RACV04-24 Rutronik No.: LEDDRV1515 VPE: 10 MOQ: 10 dimensioni: Standard confezione: BOX
Trova alternative datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Type
ACDC
Power
4 W
Input voltage
264 V
Output voltage
24 V
Input Current
24 mA
Output current
0-170 mA
Warranty
3 Years
IP Rating
65
Efficiency
75 %