AC2010FK-07110RL
AC2010FK-07110RL
Description:
AC2010 110R 1% 0,75W AUTOMO
Produttore:
YAGEO
Matchcode:
RC2010110R1%
Rutronik No.:
WRC58403
4000
dimensioni:
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 110 Ω
- Package
- Res.tolerance
- 1 %
- Power rating
- 0.75 W
- Temp.coeff.
- 100 ppm
- Max.oper.volt.
- 200 V
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 155 °C