PK0707-330K-UL
3L
PK0707-330K-UL
Description: PK0707 33uH 1000mA 10% WWT Produttore: 3L Matchcode: INDR33U10% Rutronik No.: IND20294 VPE: 1000 MOQ: 1000 confezione: TRAY
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
33 µH
Mounting
RADIAL
Current rated
1000 mA
Tolerance
10 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
1100 mA
R(DC)typ.
0.082 Ohm
R(DC)max.
0.14 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
UNSHIELDED
Height
25 mm
Diameter
8.5 mm
T(A)min
-20 °C
T(A)max
85 °C
SFR
9.4 MHz