Q3805CA10002012
EPSON
Q3805CA10002012
Description: EG-2121CA 100,000000M OSC 2,5V LGRN Produttore: EPSON Matchcode: Q100,000000 MHZ EG-2121CA Rutronik No.: QUARZ9419 VPE: 250 MOQ: 250 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Frequency
100 MHz
Temp.range
0+70 °C
Stabil./Temp.
+/-50 ppm
Supply voltage
2.5 V
Output
LVDS
Pins
6
Height
1.2 mm
Width
5 mm
Length
7 mm