HKA1612SX-55.2MHZ-37752-R4V1
HKC
HKA1612SX-55.2MHZ-37752-R4V1
Description: CT 1612 55,200000M 8pF 10ppm Produttore: HKC Matchcode: Q55,200000 MHZ CT Rutronik No.: QUARZ8955 VPE: 3000 MOQ: 3000 confezione: REEL
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Frequency
55.2 MHz
Pins/ Pads
4
Tolerance
+/-10 ppm
Temp.range
-30+85 °C
Stabil./ Temp.
+/-15 ppm
Load capacity
8 pF
Height
0.5 mm
Width
1.6 mm
Length
2 mm
ESR max.
80 Ohm