CY62157EV18LL-55BVXIT
INFINEON
CY62157EV18LL-55BVXIT
Trova alternative datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
8M bit
Organisation
512Kx16
Access Time
55 ns
U(cc)
1.8 V
Package
FBGA48
U(cc) min
1.65 V
U(cc) max
2.25 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C
Automotive
NO
RoHS Status
RoHS-conform
Tipo di confezione
REEL
I(cc)
18 mA