CY7C1380KV33-167AXI
INFINEON
CY7C1380KV33-167AXI
Density
18Mbit
Organisation
x18
Access Time
3.4 ns
U(cc)
3.3 V
Package
QFP100
Cycle Time
167 MHz
U(cc) max
3.6 V
U(cc) min
3.135 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C