DDB6U84N16RRBPSA1
INFINEON
DDB6U84N16RRBPSA1
Description: DIODENMODUL 1600V 84A ECONO2A-211 Produttore: INFINEON Matchcode: DDB6U84N16RR Rutronik No.: POWMOD1256 VPE: 15 MOQ: 10 dimensioni: Econo2A211 confezione: TRAY
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
V(RRM)
1600 V
I(FAVM)
84 A
I(FSM)
550 A
V(F)
1.55 V