FD800R33KF2CNOSA1
INFINEON
FD800R33KF2CNOSA1
Description: IGBT Brake-Chop 3300V 800A IHV-A Produttore: INFINEON Matchcode: FD800R33KF2C Rutronik No.: POWMOD1224 VPE: 1 MOQ: 1 dimensioni: IHV190-3 confezione: TRAY
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
V(CE)
3300 V
I(C)
800 A
V(CEsat)
3.4 V
Bodydiode
YES
Mounting
SCREWMOUNT
Chip technology
IGBT2
Automotive
NO
Package
IHV190-3
RoHS Status
RoHS-conform
Tipo di confezione
TRAY
Articolo produttore
SP000100606
EAR99
Numero di tariffa doganale
Stato
Germany
Codice- ABC
A
Tempo di consegna standard
44 Settimane
3300V IHV 190mm chopper IGBT Module with IGBT2 - The best solution for your traction and industry applications.