JNR10S800L85YAW
JOYIN
JNR10S800L85YAW
Description: NTC 10mm 80R 15% 2,3W B=2217 Produttore: JOYIN Matchcode: NR80R1015% Rutronik No.: WNTC2337 VPE: 1000 MOQ: 10000 dimensioni: 10mm confezione: AMMOPACK
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
80 Ω
Res.tolerance
15 %
B-value
2217 K
Power rating
2.3 W
Max.current
1 A
Min.oper.temp.
-40 °C
Max.oper.temp.
170 °C
RoHS Status
RoHS-conform
Diameter
15.5 mm
Tipo di confezione
AMMOPACK
Pitch
5 mm
Wire length
24 mm
Automotive
NO
Package
10mm