A750MV397M1VAAE020
A750MV397M1VAAE020
Description:
A750 390µF 35V 20% 10x14/5
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
SPR390U35V5,0
Rutronik No.:
KEL25051
VPE:
250
MOQ:
2500
confezione:
BULK
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 390 µF
- V(N)
- 35 V
- Style
- RADIAL
- Rutronik size
- 10x14 mm
- Pitch
- 5 mm
- Permis.T(A)max
- 105 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 20 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 4300 mA
- Tipo di confezione
- BULK
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Wire diameter
- 0.6 mm
- Supp. case size
- 10x14 mm