A765KN227M1CLAE016
A765KN227M1CLAE016
Description:
A765 220 16 20% 8x9,7
Matchcode:
SPC220U16V
Rutronik No.:
KEL24430
VPE:
500
MOQ:
500
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
- C(N)
- 220 µF
- V(N)
- 16 V
- Rutronik size
- 8x9 mm
- Pitch
- NA mm
- Permis.T(A)max
- 105 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 16 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 3700 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Con. design
- 0
- Wire diameter
- NA mm
- Supp. case size
- 8x9,7 mm