A767EB226M1VLAE050
A767EB226M1VLAE050
Description:
A767 22 35 20% 6,3x5,7
Matchcode:
SPC22U35V
Rutronik No.:
KEL24432
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
- C(N)
- 22 µF
- V(N)
- 35 V
- Rutronik size
- 6x5 mm
- Pitch
- NA mm
- Permis.T(A)max
- 105 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 50 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 1300 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Con. design
- Wire diameter
- NA mm
- Supp. case size
- 6,3x5,7 mm