A768KS337M1ELAE019
A768KS337M1ELAE019
Description:
A768 330 25 20% 8x12,2
Matchcode:
HSPC330U25V
Rutronik No.:
KEL24455
VPE:
400
MOQ:
2400
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
- C(N)
- 330 µF
- V(N)
- 25 V
- Rutronik size
- 8x12 mm
- Pitch
- NA mm
- Permis.T(A)max
- 125 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 19 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 2325 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Con. design
- 0
- Wire diameter
- NA mm
- Supp. case size
- 8x12,2 mm