A768MS127M1HLAE024
A768MS127M1HLAE024
Description:
A768 120 50 20% 10x12,2
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
HSPC120U50V
Rutronik No.:
KEL24465
VPE:
400
MOQ:
2400
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 120 µF
- V(N)
- 50 V
- Style
- SMD
- Rutronik size
- 10x12 mm
- Pitch
- NA mm
- Permis.T(A)max
- 125 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 24 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 2150 mA
- Tipo di confezione
- REEL
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Con. design
- 0
- Wire diameter
- NA mm
- Supp. case size
- 10x12,2 mm