A768MS337M1VLAV022
A768MS337M1VLAV022
Description:
A768 330 35 20% 10x12,4
Matchcode:
HSPC330U35V
Rutronik No.:
KEL24474
MOQ:
2400
- C(N)
- 330 µF
- V(N)
- 35 V
- Rutronik size
- 10x12 mm
- Permis.T(A)max
- 125 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 22 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 2200 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Supp. case size
- 10x12,4 mm