A771KS397M1ELAS012
A771KS397M1ELAS012
Description:
A771 390µF 25V 20% 8x12
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
HSPC390U25V
Rutronik No.:
KEL26140
VPE:
400
MOQ:
2400
confezione:
REEL PLAST
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 390 µF
- V(N)
- 25 V
- Style
- SMD
- Rutronik size
- 8x12 mm
- Permis.T(A)max
- 125 °C
- Lifetime @Tamax
- 4000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 12 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 3139 mA
- Tipo di confezione
- REEL PLAST
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Supp. case size
- 8x12,2 mm
- Reel step
- 16 mm