A783MS127M1JLAS019
A783MS127M1JLAS019
Description:
A783 120uF 63V 20% 10x12
Matchcode:
HHPC120U63V
Rutronik No.:
KEL25800
VPE:
400
MOQ:
2400
- C(N)
- 120 µF
- V(N)
- 63 V
- Rutronik size
- 10x12 mm
- Permis.T(A)max
- 125 °C
- Lifetime @Tamax
- 4000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 19 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 3000 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -55 °C
- Supp. case size
- 10x12,2 mm
- Reel step
- 16 mm