C1206C150J5GAC7800
C1206C150J5GAC7800
Description:
KC 15pF 1206 5% 50V NP0
Matchcode:
KC15P1206NP0050J NORM
Rutronik No.:
KKK26342
4000
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 15p F
- V(N)
- 50 V
- Case size
- Tolerance
- 5%
- Dielectric
- NP0
- Product status
- NO INFO
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 3 mm
- Length
- 3.2 mm
- Diameter/width
- 1.6 mm
- Height
- 0.78 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm