C1206C475K3PAC7800
C1206C475K3PAC7800
Description:
KC 4,7µF 1206 10% 25V X5R
Matchcode:
KC4,7U1206X5R025K NORM
Rutronik No.:
KKH1583
2000
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 4,7µ F
- Case size
- Dielectric
- X5R
- V(N)
- 25 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- NO INFO
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +85 °C
- Bendingstrength
- 2 mm
- Length
- 3.2 mm
- Diameter/width
- 1.6 mm
- Height
- 1.6 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm