C1812X223KDRAC7800
C1812X223KDRAC7800
Description:
KC 22nF 1812 10% 1000V X7R STAG
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
KC22N1812X7R1K0K NORMSTAG
Rutronik No.:
KKH1357
1000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 22n F
- Case size
- Dielectric
- X7R
- V(N)
- 1000 V
- Tolerance
- 10%
- Product status
- NO INFO
- Design / type
- STAG
- Purpose of use
- COMMERCIAL
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 3 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 4.5 mm
- Diameter/width
- 3.2 mm
- Height
- 1.6 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 12 mm
- Tape pitch
- 8 mm