F863DE474K310Z
F863DE474K310Z
Description:
FF 470nF 310Vac 10% X2 P22,5MKP
Matchcode:
FF470N22,510X2
Rutronik No.:
KFO11176
VPE:
564
MOQ:
1692
confezione:
BULK
- C(N)
- 470n F
- U(N)
- 310 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 22.5 mm
- X2
- Test voltage
- 1900 V
- Pulse immunity
- 200 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 4+2 mm
- Length
- 26.5 mm
- Diameter/Width
- 7 mm
- Height
- 16 mm