PHE844RD6330MR06L2
PHE844RD6330MR06L2
Description:
FF 330nF 440Vac 20% X1 P22,5 MKP
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
FF330N22,520X1
Rutronik No.:
KFO12391
VPE:
209
MOQ:
836
confezione:
TRAY
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 330n F
- U(N)
- 440 V
- Voltage type
- AC
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 22.5 mm
- Dielectric
- MKP
- XY-class
- X1
- Test voltage
- 3000 V
- Pulse immunity
- 100 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 6-1 mm
- Length
- 26 mm
- Diameter/Width
- 13.5 mm
- Height
- 23 mm