PHE850ED6150MD16R06L2
PHE850ED6150MD16R06L2
Description:
FF 150nF 300Vac 20% Y2 P22,5 MKP
Matchcode:
FF150N22,520Y2
Rutronik No.:
KFO12521
VPE:
253
MOQ:
506
confezione:
TRAY
- C(N)
- 150n F
- U(N)
- 300 V
- Voltage type
- AC
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 22.5 mm
- Dielectric
- MKP
- XY-class
- Y2
- Test voltage
- 5000 V
- Pulse immunity
- 100 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 6 mm
- Length
- 26 mm
- Diameter/Width
- 11 mm
- Height
- 21.5 mm