R46KF310050P0K
R46KF310050P0K
Description:
FF 100nF 275Vac 20% X2 P10 MKP
Matchcode:
FF100N1020X2
Rutronik No.:
KFO11747
- U(N)
- 275 V
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 10 mm
- Test voltage
- 2200 V
- Pulse immunity
- 500 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 25+2-1 mm
- Length
- 13 mm
- Diameter/Width
- 5 mm
- Height
- 11 mm