R533I347050P1M
R533I347050P1M
Description:
FF 470nF 310Vac 20% X2 P15 MKP
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
FF470N1520X2
Rutronik No.:
KFO13025
VPE:
520
MOQ:
520
confezione:
BULK
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 470n F
- U(N)
- 310 V
- Voltage type
- AC
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 15 mm
- Dielectric
- MKP
- XY-class
- X2
- Test voltage
- 1900 V
- Pulse immunity
- 400 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 25+2-1 mm
- Length
- 18 mm
- Diameter/Width
- 9 mm
- Height
- 12.5 mm