R533I368050P0K
R533I368050P0K
Description:
FF 680nF 310Vac 10% X2 P15 MKP
Matchcode:
FF680N1510X2
Rutronik No.:
KFO13026
VPE:
350
MOQ:
350
- C(N)
- 680n F
- U(N)
- 310 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 15 mm
- Test voltage
- 1900 V
- Pulse immunity
- 400 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Length
- 18 mm
- Diameter/Width
- 11 mm
- Height
- 19 mm