R60GF3220DQ6AK
R60GF3220DQ6AK
Description:
FR 220nF 160Vdc 10% P10 MKT
Matchcode:
FR220N10160V10%
Rutronik No.:
KFO12301
confezione:
AMMOPACK
- C(N)
- 220n F
- U(N)
- 160 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 10 mm
- Test voltage
- 256 V
- Pulse immunity
- 100 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Length
- 13 mm
- Diameter/Width
- 4 mm
- Height
- 9 mm