R75QN3100AA00K
R75QN3100AA00K
Description:
FR 100nF 1000Vdc 10% P22,5 MKP
Matchcode:
FR100N22,51000V10%
Rutronik No.:
KFO11488
VPE:
700
MOQ:
700
- C(N)
- 100n F
- U(N)
- 1000 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 22.5 mm
- Test voltage
- 1600 V
- Pulse immunity
- 800 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 4+2 mm
- Length
- 26.5 mm
- Diameter/Width
- 7 mm
- Height
- 16 mm