R75QR34704010J
R75QR34704010J
Description:
FR 470nF 1000Vdc 5% P27,5 MKP
Matchcode:
FR470N27,51000V5%
Rutronik No.:
KFO11283
VPE:
288
MOQ:
864
confezione:
TRAY
- C(N)
- 470n F
- U(N)
- 1000 V
- Tolerance
- 5 %
- Pitch
- 27.5 mm
- Test voltage
- 1600 V
- Pulse immunity
- 350 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 30+5 mm
- Length
- 32 mm
- Diameter/Width
- 13 mm
- Height
- 25 mm