R76QN3100CK30K
R76QN3100CK30K
Description:
FR 100nF 1000Vdc 10% P22,5 MKP
Matchcode:
FR100N22,51000V10%
Rutronik No.:
KFO11983
VPE:
350
MOQ:
1050
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 100n F
- U(N)
- 1000 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 22.5 mm
- Dielectric
- MKP
- Test voltage
- 1600 V
- Pulse immunity
- 2100 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Length
- 26.5 mm
- Diameter/Width
- 10 mm
- Height
- 18.5 mm