R76QR3270SE40J
R76QR3270SE40J
Description:
FR 270nF 1000Vdc 5% P27,5 MMKP
Matchcode:
FR270N27,51000V5%
Rutronik No.:
KFO12231
VPE:
480
MOQ:
1440
confezione:
TRAY
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 270n F
- U(N)
- 1000 V
- Tolerance
- 5 %
- Pitch
- 27.5 mm
- Dielectric
- MMKP
- Test voltage
- 1600 V
- Pulse immunity
- 1000 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 4+2 mm
- Length
- 32 mm
- Diameter/Width
- 13 mm
- Height
- 25 mm